آموزش های دیجی کارت
چرا کارت ویزیت الکترونیکی دیجی کارت؟
 تاریخ:  1399/7/18  نویسنده:  سعید زینی

با تغییرات سریع که همه روزه در زمینه تکنولوژی و روشهای تبلیغ کسب و کار در حال رخ دادن است، همواره به این فکر فرو می رویم که بروز باشیم و چگونه با روشهای جدید کسب و کار خود را به مشتریان معرفی کنیم. شیوه های مختلفی وجود دارد که صرفنظر از نتیجه ی موفق یا ناموفق آنها، افراد برای تبلیغ حرفه و کسب و کار خود بکار میگیرند. از جمله روشهای جدید و موثر جهت معرفی کسب کار، استفاده از کارت ویزیت الکترونیکی بجای کارت ویزیتهای کاغذی میباشد. البته باید توجه داشت از هرروشی نباید انتظار بازخورد بالا در کوتاه مدت داشت و باید واقع بین بود. با این حال استفاده از کارت ویزیت الکترونیکی روشی موثر در بهبود تبلیغات کسب و کار و حرفه شما میباشد. 

این روزها با نگاهی به اطراف متوجه میشوید که طی دهه های اخیر، بسیاری از امکانات و اختراعاتی که بشر در جهت راحت تر کردن زندگی بکار میبرد، همگی در یک تلفن همراه یکجا جمع شده و در دسترس عموم است. در یک گوشی موبایل شما میتوانید براحتی برنامه های تلویزیون و برنامه های دلخواه خود را تماشا کنید، موزیک دلخواه خود را اجرا کنید، ساعت بیداری تنظیم کنید، و در شبکه های اجتماعی مختلف نیازهای روزمره خود را جستجو کنید. در سالهای گذشته سرعت همه گیر شدن گوشی های هوشمند بسیار بیشتر شده است و یافتن راههای آسان تر برای تامین نیازهای روزمره را بسیار آسان تر کرده است. برای مثال اگر به تجهیزات ورزشی نیاز داریم، با یک جستجوی ساده اینترنتی فروشگاههای مختلف و اطلاعات کسب و کار آنها، از جمله  شماره تلفن و ... در دسترس ما قرار میگیرد و اطلاعات تماس را در گوشی خود ذخیره میکنیم. ذخیره کردن اطلاعات یک کسب و کار در وسیله ای بنام تلفن هوشمند که این روزها تقریبا در دسترس همه است، شانس بزرگی برای یافتن مشتری های بیشتر و پایدارتر برای کسب و کار به حساب می آید. 

هنگامیکه به فروشگاهی مراجعه میکنیم، در بیشتر موارد کارت ویزیت آن فروشگاه را از صاحب آنجا درخواست میکنیم تا در مراجعات بعدی اطلاعات تماس فروشگاه را در اختیار داشته باشیم. اما بعد از مدتی کارت ویزیتهای مختلفی جمع آوری کرده ایم که نگه داری آنها دشوار است و در نتیجه دور ریز آنها زیاد است و یا ممکن است آنها را گم کنیم و یا از بین بروند که در این صورت ارتباط ما با فروشگاه خاص تقریبا قطع میشود! قابلیت بسیار مهمی که کارت ویزیت الکترونیکی دارد این است که تمامی اطلاعات فروشگاه در گوشی ما ذخیره شده و براحتی بدون اینکه فضایی را اشغال کند و نگه داری آن مثل کارت ویزیت کاغذی دشوار باشد، در دسترس است. 

دیجی کارت، به صاحبان مشاغل این امکان را می دهد که با خرید و فعالسازی کارت ویزیت الکترونیکی، یک کد که میتواند یک یا چند عدد و یا نام فروشگاه و یا نام خود شخص صاحب حرفه باشد، داشته باشند. این کد (کلمه کلیدی) در صورتیکه بیشتر از 8 رقم باشد کاملا رایگان است. مزیتی که کلمه کلیدی های با حروف و ارقام کمتر دارند این است که هم خاص تر هستند و از همه مهمتر راحت تر در ذهن مخاطب و مشتری باقی میمانند. مشتری یا مخاطب شما با ارسال کلمه کلیدی شما به 100030100 تمامی اطلاعاتی که شما در کارت ویزیت الکترونیکی خود وارد کرده اید از جمله آدرس، شماره تلفن، لینک وبسایت وآدرس شبکه های اجتماعی را در تلفن همراه خود در قالب یک پیامک دریافت و ذخیره کنند. اما علاوه بر همه ی این موارد، شما با خرید کارت ویزیت هوشمند الکترونیکی دیجی کارت صاحب یک صفحه وبسایت اختصاصی با قابلیت انتخاب تم و امکان  شخصی سازی می شوید. تمامی اطلاعاتی که در کارت ویزیت خود ثبت کرده اید، از جمله ویدیو و عکس به صورت نامحدود، در این صفحه وبسایت در بستر اینترنت در معرض بازدید هزاران مخاطب قرار می گیرد. از آنجا که در سالهای اخیر اینترنت نقش بسزایی در ارتباط بین کسب و کارها و مشتریان ایفا کرده و مخاطب هرآنچه نیاز دارد با یک جستجوی ساده در تلفن همراه خود دریافت میکند، صفحه وبسایت اختصاصی شما نیز به راحتی به هزاران مخاطب معرفی می شود.


ارسال دیدگاه
کد را وارد نمایید