درباره دیجی کارت


موسسه علمی و کمک آموزشی "دانش پروران اقبال"به شماره ثبت 9915 دارای 22 سال سابقه فعالیت در زمینه خدمات فرهنگی در راستای کمک به علم و فناوری و دارنده امتیاز سایت اینترنتی "دیجی کارت " با نوآوری در خدمات رسانی در عرصه تبلیغات فعالیت دارد .
این موسسه با رویکرد های جدید در زمینه خدمات دیجیتال تلاش خود را برای رفع نیاز های روز مردم ایران زمین در این عرصه دارد. شایان ذکر است که ایده های نو در زمینه تبلیغات اینترنتی خط و مشی اصلی این شرکت برای کسب وکار و کارآفرینی ونیل به اهداف مجموعه است .
تیم حرفه ای و خلاق این مجموعه در زمینه های مختلف طراحی دیجیتال ، تبلیغات آنلاین ،مشاوره برای تولید محتوای و سئو فعالیت دارد. پویا بودن این مجموعه برای پذیرش بهترین ایده ها در زمینه خدمات دیجیتال و استات آپ هایی با ایده های ناب ، از نقاط قوت مجموعه به شمار می آیدو همواره این مجموعه پذیرای نیرو های خلاق و جوان و جویای نام دراین عرصه ها می باشد .
چشم انداز بلند مدت این شرکت همواره بر این اساس بوده است که با ارتقاء سطح خدمات رسانی سایت دیجی کارت و افزودن آپشن های مختلف به کارتهای ویزیت دیجیتال مشتریان خود را راضی نگهداشته و استفاده از خدمات آن را برای عموم مردم آسان نموده و استفاده از فضای دیجیتال و کمتر شدن تبلیغات چاپی به مصون ماندن محیط زیست کمک کند .

با همه گیر شدن این فرهنگ (استفاده از فضای مجازی برای تبلیغات به جای چاپ برگه های تبلیغاتی ، بنر و ..) افزون بر کمک به محیط زیست از مزایای در دسترس بودن و قابل ویرایش بودن،به روز رسانی آن میتوان نام برد . موسسه علمی و کمک آموزشی "دانش پروران اقبال" با همکاری تیم زبده خود سایت "دیجی کارت " را به گونه ای طراحی کردند که تمامی مشاغل به صورت آنلاین بتوانند عکس و فیلم وصدا در هر کارت ویزیت آنلاین شخصی خود بدون محدودیت بارگذاری کنند و از این طریق یک معرفی نامه دیجیتال با تمامی امکاناتی که درخواست داده اند میتوانند در اختیار داشته باشند .